Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 1710201 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 13.03.2008 г.
ДПА на синоќешната седница на Централното претседателство, одлучи да ја напушти владината коалиција
ДПА на синоќешната седница на Централното претседателство, која траеше повеќе од два часа, донесе одлука да ја напушти владината коалици...
Категория: Други
Прочетен: 1424 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 13.03.2008 11:24
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 1710201
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1973
Архив