Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 1710206 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 15.03.2008 г.
Прв лево е брат на железничарот Димко, Суше Групчев од Охрид.
Прв лево кој седи  е Никола (Коле) Поп - Стефанија од Охрид, бил дипломиран угостител и пристигнал специјално од Париз заради учество во ослободителните војни.
Четвртиот гор...
Категория: Други
Прочетен: 2067 Коментари: 3 Гласове: 0
Последна промяна: 15.03.2008 17:03
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 1710206
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1973
Архив