Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Календар
«  Септември, 2008  >>
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 1544750 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 16.09.2008 г.
Интернет-страницата на познатиот „нешенел џеографик“, во денешното фото на денот го претставува манастирот „Свети Наум“, но со содржина која го претставува Охрид како некогашен главен град на Бугарското Царство.
Во...
Категория: Други
Прочетен: 5953 Коментари: 5 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 1544750
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1972
Архив