Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 2074063 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 23.03.2007 г.
Цензорите знаат дека во реалниот живот истината за козјите уши на царот Тројан се случува само в прикаски и во демократски системи, но не и во режими на културно и политичко мракобесие. Тие не позволјават генерациите од последните 5-6 де...
Категория: Други
Прочетен: 1556 Коментари: 0 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 2074063
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1974
Архив