Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 2074096 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 05.03.2007 г.
Академик Иван Катарџиев (73 ) е еден од основоположниците на македонската историска наука. Се смета за веројатно најдобриот познавач на збиднувањата од крајот на минатиот и од првата половина ...
Категория: Други
Прочетен: 64345 Коментари: 47 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 2074096
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1974
Архив