Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 1767719 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 09.04.2007 г.
Власи и власти 
Во врска со оваа енигма разговаравме со двајцата најекспонирани репрезенти на влашкиот етнос во Македонија, претседателот на Унијата на Власите Димо Димчев и шефот на Партијата на Власите Митко Костов-Папули. Обајцата се...
Категория: Други
Прочетен: 3712 Коментари: 11 Гласове: 0
09.04.2007 10:53 - Bulgarshtinata e bolest...
Bulgarshtinata e bolest...
Категория: Други
Прочетен: 1123 Коментари: 1 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 1767719
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1973
Архив