Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Календар
«  Септември, 2007  >>
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 1857392 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 09.09.2007 г.
09.09.2007 19:50 - ЗАКАНА
Го објавувам коментарот на извесен филип22 http://filip22.blog.com.mk/  постиран во блогот на персеј  насочен кон мене, не од страв туку за да покажам колку се жалки и глупи македонистите.го пренесувам коментарот во целост:
bugarash-Тебе ...
Категория: Други
Прочетен: 1153 Коментари: 0 Гласове: 0
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 1857392
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1973
Архив