Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 1767698 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 29.04.2007 г.
Бугарија, се разбира!
Убиваат богаташи, та и не само нив ... и тоа веќе петнаесет години без прекин.
Какви богаташи?! - мафијаши, комунистички и “преодни”, ама - најважното е дека се бугарски - значи, најстрашни престапниици!...
Категория: Други
Прочетен: 1567 Коментари: 1 Гласове: 0
Последна промяна: 29.04.2007 00:23
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 1767698
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1973
Архив