Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Календар
«  Април, 2009  >>
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 2227123 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от Април, 2009 г.
Љубчо Георгиевски
До распадот на Југославија во Македонија ретко среќавав Антички Македонци, додека на почетокот на деведесетите почнав да ги запознавам повеќето во дијаспората. Со текот на времето некои од нив ми станаа пријатели или п...
Категория: Други
Прочетен: 9083 Коментари: 5 Гласове: 3
Последна промяна: 07.04.2009 00:25
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 2227123
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1976
Архив