Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Календар
«  Септември, 2007  >>
ПВСЧПСН
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
bugarash@gmail.com
Автор: bugarash Категория: Други
Прочетен: 1857470 Постинги: 190 Коментари: 1089
Постинги в блога от 05.09.2007 г.
Во Албанија има 100.000 Бугари
Во Албанија живеат над 100.000 етнички Бугари и тие се приоритет за бугарската влада. Оваа вест од бугарската национална телевизија ја пренесе албанската агенција „Балкан веб“.
Според „Балка...
Категория: Други
Прочетен: 2020 Коментари: 2 Гласове: 0
Последна промяна: 07.09.2007 12:43
Търсене

За този блог
Автор: bugarash
Категория: Други
Прочетен: 1857470
Постинги: 190
Коментари: 1089
Гласове: 1973
Архив